Garantija šeimai

Šis gyvybės draudimas yra skirtas asmenims ar šeimoms, kurie turi finansinių įsipareigojimų ir siekia užsitikrinti finansinę apsaugą nelaimės atveju, norinčiam papildomai apdrausti savo ir savo artimųjų gyvybę ar kompensuoti nuostolius, patiriamus dėl susirgimo kritine liga, traumų, mirties dėl nelaimingų atsitikimų ar darbingumo netekimo atveju. Periodinės draudimo įmokos neskiriamos investavimui ar kaupimui, todėl didesnę draudimo apsaugą užtikrina mažesnė įmoka.

Family help

Ką galima gauti?

Gyvybės netekties atveju, Jūsų artimieji gauna gyvybės draudimo sumą. Jei pasirenkate papildomas draudimo apsaugas, išmokame kompensaciją traumos ar ligos atveju.

EUR

Namų biudžeto parama

Namų biudžeto parama - pinigai gali būti naudojami, pavyzdžiui, negaunamoms pajamoms papildyti po jūsų mirties.

04.02 dokument.png

Finansinių įsipareigojimų užtikrinimas

Finansinių įsipareigojimų užtikrinimas – paskolų, kreditų ar kitų piniginių įsipareigojimų.

Draudimo informacija

08.20 parasol#2.png

Apdraudžiamos rizikos

Galite apsidrausti gyvybę papildomais draudimais: nuo nelaimingų atsitikimų, nuo kritinių ligų, nuo mirties dėl nelaimingo atsitikimo, draudimu vaikams nuo kritinių ligų ir nuo darbingumo netekimo.

Terminas

Terminas

Įsigyjant šį produktą sutarties galiojimo trukmę pasirenkate Jūs, tačiau rekomenduojamas draudimo laikotarpis yra 20 metų arba ne trumpesnis nei 10 metų.

Sutartis

Paprastas sutarties sudarymas

Patogus ir paprastas sutarties sudarymas. Viskas ką Jums reikia padaryti, tai susitarti dėl susitikimo su mūsų konsultantu, kuris padės užpildyti reikiamus dokumentus dėl sutarties sudarymo.

Susitarimas

Lanksti įmokų mokėjimo sistema

Galite įmoką mokėti: vienkartinę arba kas mėnesį, kas ketvirtį, pusmetį arba kasmet. Rekomenduojame rinktis patogiausią įmokų mokėjimo būdą – automatinį mokėjimą pagal e. sąskaitą. Sutartos draudimo įmokos turi būti mokamos visą draudimo laikotarpį.

white 0

 

Kodėl verta rinktis?

  • Draudimas tinka Jums, jei norite draustis gyvybės draudimu ir galimais papildomais draudimais, tačiau neturite poreikio investuoti ar kaupti.
  • Jūs išliekate teisėtu savo santaupų valdytoju visą draudimo laikotarpį.
  • Gyvybės draudimo taisyklės numato galimybę keisti sutarties sąlygas, keitimas atliekamas abiejų šalių susitarimu.

 

Susisiekite

Pasirinkite jums patogiausią būdą draudimui įsigyti

Susisiekite telefonu

19191

Registruokitės konsultacijai

Registruotis

Dokumentai